Potrzebujesz pomocy?

Telefon:
+48 33 813 90 00
+48 660 004 937
Fax:
+48 33 476 24 50
informator o organizatorach terminarz mailingowy

Know how, czyli czy wiesz, że...

Know how, czyli czy wiesz. że...
To nasza nowa akcja informacyjna dla agencji turystycznych.

Dlaczego przeprowadzamy akcję?
Z prostego względu chcemy Was rozwijać :)

Czy wiesz, że?

Dla Organizatorów Turystyki


Czy wiesz, że system SART na początku kosztuje tylko 999 zł ze szkoleniem i wdrożeniem?
Tak system SART na start, dla Organizatora Turystyki to koszt tylko 999 zł i zawiera: instalację systemu SART na wielu stanowiskach Organizatora Turystyki, szkolenie zdalne i wdrożenie.

Czy wiesz, że za instalację i uruchomienie systemu SART możesz zapłacić barterem?
Dla Organizatorów Turystyki z województw: podlaskie, lubelskie, podkarpackie, warmińsko-mazurskie, lubuskie, świętokrzyskie - mamy specjalny program finansowania - barterem za sprzedane usługi, aby nie obciążać od razu kosztami, a wpierw umożliwić tym biurom zarabianie na systemie rezerwacji SART.

Czy wiesz, że system rezerwacji SART umożliwia Organizatorom modelowanie ofert turystycznych na stronę internetową?
Tak system rezerwacji SART umożliwia Organizatorom Turystyki modelowanie ofert turystycznych zawierających takie informacje, jak nazwa imprezy, lokalizacja imprezy, rodzaj imprezy, terminy, grupy cenowe, ceny, dostępność miejsc, zdjęcia, opisy.

Czy wiesz, że modelując w systemie SART, masz możliwość wyszukania Twojej oferty w ponad 1000 portali turystycznych?
Tak system SART umożliwia i udostępnia ofertę w ponad 1000 portali turystycznych. Raz modelowana oferta pojawi się na wielu stronach turystycznych w tym samym momencie.


Dla Agentów Turystyki


Czy wiesz, że system rezerwacji SARTWEB umożliwia w pakiecie podłączenie multiwyszukiwarki?
Tak właśnie to jest najnowsze rozwiązanie, całkowicie bezpłatnie dostępna multiwyszukiwarka, sprawdź, czy działa twoja darmowa multiwyszukiwarka:
http://twoj-login.sart.net.pl

Czy wiesz, że Agencja Turystyczna biorąc udział w akcji -szyba” reklamując 6 ofert Organizatorów z systemu rezerwacji SART, nie ma żadnych zobowiązań za korzystanie z systemu SARTWEB w pakiecie z multiwyszukiwarką?
Tak, wystarczy reklamować, czyli być lojalnym Agentem Turystycznym i mieć system rezerwacji SARTWEB z multiwyszukiwarką całkowicie bezpłatnie.

Czy wiesz, że będąc agencją turystyczną możesz być też sprzedawcą?
Tak możesz rozwinąć swoje możliwości i sprzedawać przez system rezerwacji SART: bilety na imprezy, bilety na koncerty, bilety do teatrów i kin, bilety do opery, transfery na lotniska, bilety promowe, kuligi, szkolenia, kursy językowe, kursy tańca, kursy doskonalenia zawodowego, wstępy do muzeum, bilety na targi, bilety kolejowe, karnety narciarskie.
Taka możliwość w systemie istnieje od wielu lat i zachęcamy do rozwoju tych możliwości w systemie rezerwacji, zwłaszcza, że obecna sytuacja na rynku, wręcz zachęca, aby podjąć nowe wyzwania i dzięki tym możliwościom zwiększyć sprzedaż w biurach agencyjnych, ale również zachęcić do częstszych odwiedzin biura przez lokalnych klientów. Zachęcamy do promowania lokalnych możliwości i współpracy lokalnej z innymi podmiotami: hotelami, restauracjami, pubami, dyskotekami itp. Klient wówczas będzie miał możliwość zakupu w lokalnym biurze podróży np pakietu: biletu wstępu do teatru i romantycznej kolacji w restauracji - to ciekawe produkty i niedostępne na naszym rynku turystycznym.
Jak? Bardzo prosto. Wystarczy wynegocjować prowizje, następnie wprowadzić ofertę do systemu rezerwacji SART i sprzedawać w sieci SART.


Dla Klientów


Czy wiesz, że Klient korzystając z multiwyszukiwarki, może w 100% dokonać rezerwacji online?
Tak multiwyszukiwarka agenta umożliwia w 100% dokonanie rezerwacji online z płatnością kartą lub przelewem.

Czy wiesz, że Klient ma dostęp do panelu klienta, w którym może zarządzać dokonaną rezerwacją?
Tak Klient dokonując rezerwacji online przez multiwyszukiwarkę agenta ma dostęp do panelu klienta, w którym może wydrukować umowę zgłoszenie, dokonać płatności za rezerwację, wysłać zapytanie do agenta, obserwować status rezerwacji: wstępna, pełna do potwierdzenia, potwierdzona, wydrukować potwierdzenie rezerwacji, w tym vouchery, bilety itp.
SART
SARTweb.pl Sp. z o.o. 43-300 Bielsko-Biała ul. Gen. St. Maczka 9/11  |  tel.: +48 509 878 000, +48 797 999 099  |  skype: travelbook GG: 5316264 e-mail: helpdesk@sartweb.pl
NIP: 9372611093  |  KRS: 0000343789 Sąd w Bielsku-Białej, VIII Wydział  |  REGON: 241411104  |  kapitał zakładowy 50.000 zł opłacony w całości
Ta strona wykorzystuje pliki cookies - korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Możesz zarządzać plikami cookies, zmieniając ustawienia w swojej przeglądarce internetowej.