Potrzebujesz pomocy?

Telefon:
+48 33 813 90 00
+48 660 004 937
Fax:
+48 33 476 24 50
informator o organizatorach terminarz mailingowy

Jak działa system lojalnościowy Loyalty System

System lojalnościowy to doskonałe narzędzie w biznesie umożliwiające bliższe poznanie się z Klientami i zachęcenie do działań, których celem jest zwiększenie identyfikacji firmy, przywiązanie  Klienta do marki, produktu lub sprzedawcy. System lojalnościowy to również możliwość negocjacji warunków sprzedaży usług i produktów, bez konieczności zmniejszania przychodów. Zasada działania systemu lojalnościowego polega na rejestracji Klienta, a następnie wydaniu karty lojalnościowej płatniczej Master Card - przedpłaconej, bez jakichkolwiek zobowiązań dla Klienta z funkcjami takimi, jak dostęp online do zawartych transakcji, możliwość płatności kartą lojalnościową przez Internet, możliwość korzystania z wszystkich bankomatów na świecie. System lojalnościowy pozwala wynagradzać Klientów za określone działania marketingowe, reklamowe i zakupy w postaci punktów lojalnościowych. Punkty lojalnościowe Klient może wymieniać na cenne nagrody - usługi i towary, w tym wycieczki, wczasy oraz sprzęt komputerowy, rtv i agd.

Loyaltysystem.pl stworzony przez firmę SARTWEB.PL należy do najnowocześniejszych i najbardziej zaawansowanych programów lojalnościowych. W ramach współpracy firma przystępująca do systemu lojalnościowego otrzymuje mocne wsparcie marketingowe, reklamowe oraz działania zwiększające ilość klientów i sprzedaż. Jednocześnie marka firmy, jej produkty i usługi stają się bardziej rozpoznawalne i cenione. Firma dzięki przystąpieniu do systemu lojalnościowego bez ponoszenia żadnych kosztów zwiększa swoje możliwości konkurencyjne, sprzedaż oraz przyczynia się do wzbogacenia koszyka nagród oferowanych przez system lojalnościowy.

Aby przystąpić do systemu lojalnościowego należy zarejestrować się na stronie http://www.loyaltysystem.pl , następnie przesłanie na adres spółki SARTWEB umowy współpracy.
Pozostałe działania i opieka nad nowymi funkcjonalnymi możliwościami systemu lojalnościowego są już realizowane we współpracy partnerskiej.

SART
SARTweb.pl Sp. z o.o. 43-300 Bielsko-Biała ul. Gen. St. Maczka 9/11  |  tel.: +48 509 878 000, +48 797 999 099  |  skype: travelbook GG: 5316264 e-mail: helpdesk@sartweb.pl
NIP: 9372611093  |  KRS: 0000343789 Sąd w Bielsku-Białej, VIII Wydział  |  REGON: 241411104  |  kapitał zakładowy 50.000 zł opłacony w całości
Ta strona wykorzystuje pliki cookies - korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Możesz zarządzać plikami cookies, zmieniając ustawienia w swojej przeglądarce internetowej.